Tražite li inspiraciju za malo drugačiji make up – evo što priprema Učilište Profokus!

unicorn-magic-modnialmanah-profokusUnicorn Magic jedinstveno je Make Up koje i ove godine tradicionalno organizira Učilište Profokus u sklopu Dana ljepote i fitnessa 2018. Želite li ideju više (napokon naučiti kako koristiti plavo i ljubičasto sjenilo i šljokice) danas ne propustite ovaj event koji će se održati na glavnoj pozornici sajma u paviljonu broj 9. Natjecanje počinje u 14 sati!

Na natjecanju će osam finalistica izraditi make up koji su osmislile na zadanu temu, a stručni žiri pratiti će svaki njihov potez i ocijeniti njihov rad.

Stručni žirije u sastavu od :
Sandra Marković – profesionalni vizažist
Kristina Šalinović – top model i vlasnica salona Fen.bar
Žana Kožul – profesionalni vizažist
Lucija Lugomer – model
Zoran Aragović – modni dizajner, vlasnik branda Bite my style.

Naše finalistice prošle su prvi krug natječaja, među mnogobrojnim prijavama, a one su:

1. Katarina Beli
Katarina pohađa Strukovnu školu u Vukovaru za kozmetičare. Jedan od hobija joj je i šminkanje. Želi se posvetiti kreativnom i umjetničkom zanimanju.

2.Paula Begović
Paula trenutno pohađa Industrijsko obrtničku školu u Virovitici. Smatra se kreativnom osobom te svoju kreativnost izražava šminkanjem i uljepšavanjem drugih.

3.Gabriela Đokić
Gabriela je učenica 4. razreda na Zdravstvenom učilištu u Zagrebu. Smatra se vrlo kreativnom i motiviranom osobom te ima želju učiti i usavršavati svoje sposobnosti.

4.Tarra Grković
Tarra ide u 3. razred Srednje škole Oroslavje gdje se obrazuje za kozmetičarku. Uz školu sudjelovala je i na raznim natjecanjima. U slobodno vrijeme se bavi amaterskim šminkanjem. Ima veliku želju za daljnje usavršavanje u tom smjeru te se nada da će upisati obrazovanje za vizažista.

5.Pia Petrušanec
Pia je učenica Srednje strukovne škole u Varaždinu. Vesela je i kreativna osoba. Jedna od vrlina joj je kreativno razmišljanje i osjećaj za ljepotu.

6.Lucija Pišćević
Lucija ide u 4. razred Zdravstvenog učilišta u Zagrebu. U slobodno vrijeme bavi se šminkanjem. Vrlo je marljiva i ambiciozna osoba.

7.Mateja Tenšek
Mateja završava Školu za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću u Zaboku. Šminkanje joj između ostalog predstavlja veliku strast te se nada da će se u budućnosti nastaviti kreativno izražavati.

8.Ana Vlajnić
Ana je studentica Modnog dizajna na Tekstilno-tehnološkom fakultetu u Zagrebu. Pohađala je osnovnu i srednju glazbenu školu. Kreativna je i ambiciozna te svoju kreativnost izražava crtanjem i slikanjem.

Dvanaestu godinu zaredom, Učilište Profokus organizira make-up natjecanje za vizažiste amatere kojim želi podržati mlade nade u ostvarenju svojih snova i karijere kao profesionalnog vizažista.
Sve finalistice dobit će diplomu o sudjelovanju na natjecanju, a za tri najbolje vizažistice, Profokus je uz pomoć vjernih sponzora osigurao vrlo vrijedne nagrade.
Ovogodišnji sponzori natjecanja su poznati kozmetički brandovi Kryolan, Illamasqua, L.O.V. , Essence, Bioderma koji su kao i prijašnjih godina pripremili zanimljive nagrade za tri najbolja make-upa.

Trenutno nema komentara

Comments are closed

IMPRESSUM

Glavna urednica: Alma Premerl Zoko-almapz@gmail.com

Urednik fotografije: Nikola Zoko- nikola.zoko@gmail.com

DESK: modni.almanah@gmail.com

Novinari/urednici:

Urednica Zdravog života: Jasminka Premerl-Tabaković

Arnela Alibegović

Stručni suradnik:

Zlatko Povijač

Jedinstveni portal o svemu što je ženama važno: modi, ljepoti, šopingu, praktičnoj primjeni mode, putovanjima, izlascima, sportu, zdravom načinu života...

PRATITE NAS