U kultnom zagrebačkom kafiću “Gosti&Ona” (na Cvjetnom trgu) u kojoj se okuplja zagrebačka krema društva, održan prvi celebrity after work party u čast trenera svih trenera, živućoj legendi, Mirosava Ćire Blaževića.
Poznati hrvatski nogometni trener u svom je prepoznatljivom stilu prokomentirao svoju bogatu domaću i međunarodnu karijeru, te aktualna društvena zbivanja u sportu i oko njega, te se prisjetio svojih početaka i uspjeha koje svi pamtimo. U svom se obraćanju uzvanicima dotakao i legendarne utakmice protiv francuske reprezentacije davne 1998.g.
Trener Blažević ispričao je i par anegdota sa svojim tadašnjim nogometašima, svojom je pričom razveselio brojne goste, izmamio osmjehe na lica uzvanika te je ostatak večeri proveden u ugodnom ozračju koje će se zasigurno dugo pamtiti.
Društvo su mu pravili poznata pjevačica Nina Badrić, pjevači Kristijan Rahimovski i Mladen Burnać, te poznata voditeljica Paola Valić Bekić, a ispred Grada Zagreba, čast treneru odao je i pročelnik za Sport i mlade g. Milan Pavelić. Program je vodila organizatorica Celebrity After Work Partya i urednica portala glam.hr Melita Hanžek.
Kako šećer dolazi na kraju, trener Blažević na poklon dobio tortu u obliku nogometnog stadiona I nogometne lopte, poklon slastičarnice Meli, poklon Zlatarnice Rodić i buket cvijeća kojeg je izradila Danijela Puklek. Uzvanike je dance hitovima zabavljao poznati zagrebački DJ Tom Black.






