Pamučne su, ugodne, dizajnirane za svako stopalo i još uz sve to i jako kreativne – tako bi se najlakše opisale pamučne sokne slovačkog modnog brenda Fusakle, koje u ovoj sezoni progovaraju Hrvatski. I to pričajući priču o glagoljici, licitarskom srcu, fenomenu điranja po Dalmaciji ali i Slavoniji.
Svi su modeli napravljeni od odličnog prirodnog pletiva, dizajnirane su tako da lijepo prianjaju uz svako stopalo, ne opterećujući nožni zglob.
Hrvatska priča nosi nazive Moja Hrvatska, Srčeko, Pleter, Tak imam te rad, Glagoljičasta a svi modeli su dostupni do veličine 47.







Gdje kupiti? U Fusakle capsule shopovima koji se nalaze u velikim shopping centrima ili putem web shopa. Sve čarape iz ove priče imaju jedinstvenu cijenu od 59 kuna.

